MOBIL

      W naszej ofercie przedstawiamy Państwu gamę produktów marki MOBIL i MOBIL1

     Wśród produktów MOBIL wyróżniamy oleje stosowane w samochodach osobowych oraz oleje i smary stosowane w samochodach ciężarowych i rolnictwie.

     Mobil 1 to doskonałej jakości, w pełni syntetyczny olej silnikowy, opracowany po to, by skutecznie działać i chronić silniki w najbardziej wymagających warunkach, jakie występują na naszej planecie. Cieszy się zaufaniem światowej elity doświadczonych kierowców, którzy jak świat długi i szeroki, od obezwładniającego żaru pustyni, aż po mrozy Arktyki, pokonują codziennie, nie dając wytchnąć swoim pojazdom, kilometr za kilometrem.

      Nawet jeśli nie prowadziliście Państwo nigdy samochodu w takich warunkach ani nie macie zamiaru wyciskać zeń całej mocy, możecie być spokojni o ewentualny wynik takiej próby, mając świadomość, że najbardziej wymagający kierowcy zaufali marce Mobil 1.

     Miliony kierowców samochodów ciężarowych zaufało technologii Mobil Delvac. Potwierdzają to opinie użytkowników: „Dzięki olejom Mobil Delvac nasze silniki pozostają sprawne przez długie lata. Bezawaryjność samochodów jest dla nas najważniejsza, świadczy bowiem o wysokim poziomie dostarczanych usług” –mówi Krzysztof Polak, właściciel firmy transportowo-spedycyjnej dysponującej flotą 60 ciągników z naczepami marki Mercedes i Renault.

      Z roku na rok, z dekady na dekadę, właściciele firm transportowych wybierają właśnie Mobil Delvac. Potwierdzony ponad 80-letnim doświadczeniem w smarowaniu wysokoobciążonych silników wysokoprężnych, Mobil Delvac wydłuża żywotność silnika i polepsza jego osiągi. Nic więc dziwnego, że aż pięciu największych konstruktorów wysokoobciążonych silników wybrało i rekomenduje tę technologię.

      Mobil Delvac stał się olejem, którego jakość doceniają miliony kierowców samochodów ciężarowych. W branży transportowej pojazdy są mocno eksploatowane, a jednak przez wszystkie lata używania Mobil Delvac kierowcy nie mieli problemów z silnikami, mostami czy skrzyniami biegów.

      Mobil w pełni wykorzystuje potencjał badawczo-rozwojowy. Laboratorium bezustannie pracuje nad ciągłym udoskonalaniem produktów i utrzymaniem ich u szczytu osiągów i możliwości. W warunkach drogowych testowane są oleje w badaniach o przebiegach liczonych w milionach mil. Następnie analizowana jest praca olejów w wysokoobciążonych silnikach największych producentów i wdrażane są optymalne rozwiązania. Dlatego Mobil Delvac zapewnia zwiększony poziom ochrony silnika, minimalizuje zużycie jego elementów podczas „zimnego startu” oraz ogranicza powstawanie osadów i szlamów. Wszystko to przyczynia się do zmniejszenia kosztów eksploatacji i wydłużenia żywotności silnika. Tego wymagają zawodowi kierowcy od oleju silnikowego.

      Poza kategorią olejów silnikowych, oferujemy również szeroką gamę innych środków smarnych, w pełni syntetycznych olejów przekładniowych oraz smarów, które sprzyjają wydłużonej eksploatacji i podwyższają sprawność silnika, gwarantując znakomite osiągi.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.