Seria C-MAX

Seria C-MAX

 

Nowa seria ciągników McCormick C-Max, dodaje nowy poziom ekonomicznej funkcjonalności do

produkcji McCormick.

 

5 nowych modeli C-max zapełniły lukę pomiędzy serią CX i C.

Wyróżniamy modele:

  • C75 MAX
  • C80 MAX
  • C90 MAX
  • C100 MAX
  • C105 MAX
  • C100 MAX HC
  • C105 MAX HC

 

Dzięki nowemu silnikowi marki Perkins, ciągniki te zapewniają wyjątkową niezawodność i ekonomiczność.

 

Zastosowano tu udogodnienia takie jak przekładnia shuttle, mechaniczne sterowanie hitchem oraz 100% blokada przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego.

 

Dzięki doskonale wyposażonej kabinie operator może wygodnie wykonywać swoją pracę.

 

ZASTOSOWANIA

 

Ciągnik uniwersalny

Ciągnik C-Max jest idealny do zastosowań w farmerstwie ogólnym, łącznie z pracą załadowczą. Mechaniczna lub hydrauliczna przekładnia zmiany kierunku jazdy power shuttle pozwala na szybką i łatwą zmianę kierunku, a 55kąt skrętu zapewnia wspaniałą zwrotność w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Perfekcyjny do sianokosów

Ciągnik C-Max szczególnie nadaje się do sianokosów dzięki niezależnemu WOM, który zapewnia efektywne przekazywanie mocy silnika. Na dodatek, prędkość pełzająca (opcja) zapewnia wszystkie wymagane prędkości do różnorodnych prac farmerskich.

 

Praca w otwartym polu? Żaden problem.

Dzięki odpornej konstrukcji i wysokowydajnemu układowi hydraulicznemu, ciągniki C-Max są idealnie przysposobione do orki i bronowania w małych i średnich gospodarstwach. Wykorzystanie cylindrów pomocniczych (opcja) sprawia, że zaczep zwiększa udźwig do 4350 kg, pozwalając tym samym wykorzystywać dużą ilość narzędzi w czasie pracy w polu.

 

Na drodze

Posiadając przekładnię, która zapewnia prędkość maksymalną 40 km/g i wspólny system hamulcowy, ciągniki C-Max jadą bezpiecznie i efektywnie w czasie prac transportowych.