Seria CX


Seria CX XtraShift

Dostępne modele o mocy:  75 KM, 84KM, 90KM, i 102KM

 

Gdyby określić ciągniki CX jednym wyrazem, to tym wyrazem zapewne będzie „uniwersalność”.

 

Niezależnie od rodzaju zadania CX posiada wszystkie cechy potrzebne żeby się z nim uporać.

 

Praca na użytkach zielonych, uprawa rzędowa lub prace z ładowarką – CX wykona wszystko.

 

Mały kąt skrętu pozwala pracować nawet na bardzo ciasnej przestrzeni.

 

Odporny system napędu na 4 koła, 4-cylindrowe silniki wysokoprężne z wysokim momentem obrotowym i nowa 3-prędkościowa przekładnia powershift / powershuttle z opcją pełzacza – to wszystko połączono w celu maksymalizacji produktywności na każdym terenie.

 

Ale to nie wszystko. W czasie kiedy CX wykonuje pracę, Państwo prowadzicie kontrolę w całkowitej wygodzie z panoramiczną widocznością z kabiny Deluxe lub Low Profile.

 

ZASTOSOWANIA

 

Zboża

Ciągniki CX nadają się do uprawy i pielęgnacji roślin zbożowych. Ich uniwersalność i niezrównana widoczność zapewnia precyzyjną kontrolę, opcja zaczepu przedniego i WOM są idealne dla podwójnych operacji.

 

Uprawa rzędowa i warzywnictwo

Elastyczna przekładnia z opcją prędkości pełzającej zapewnia odpowiednią prędkość do każdego rodzaju pracy, począwszy od sadzenia, a kończąc na zbiorze plonów.

 

Transport i przenoszenie materiałów

Zakresy 3-prędkoścowej przekładni Powershift i przekładnia Power Shuttle w połączeniu z potężnymi, mokrymi hamulcami tarczowymi zapewniają uniwersalność, prędkość i bezpieczeństwo.

 

Mleczarstwo i inwentarz żywy

Ten łatwy do manewrowania ciągnik z potężną hydrauliką, łatwo wykonuje prace z ładowarką, zwijarkami do bel i kosiarkami.